Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nurullah/public_html/baglan.php on line 6
Bugün ki Ziyaretçi Sayısı : 3388 Toplam Ziyaretçi :
RADYO GÜNLERİ İLGİ GÖRÜYOR
Her Perşembe 15.00’da TRT Müzik ekranlarında yayınlanan \'\'Radyo Günleri Erzurum\'\' programı, evlerinize sevilen sanatçılar ve türkülerle konuk oluyor.

Mehmet Ali Yılmaz
Akçayır’ın sunumunu ve müzik yönetmenliğini yaptığı “Radyo Günleri” adlı programın bu haftaki konukları TRT Erzurum Radyosu Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Sema Kaya ve Ela Akgün oldu. Birbirinden güzel türküleri seslendiren Kaya’nın yanı sıra Nurullah Akçayır da seslendirdiği eselerle seyircileri mest etti. Öğretmenler günü dolayısıyla konuk olarak alınan müzik öğretmeni Ela Akgün’ü stüdyoda öğrencileri de yalnız bırakmadı. Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Erzincan Cemevi Semazen ve Semah Ekibi gösteriyle programa renk kattı. Nurullah Akçayır’ın sunumu ve müzik yönetmenliğiyle canlı yayınını sürdüren “Radyo Günleri Erzurum” adlı program her hafta Perşembe günleri saat 15.00’da TRT Müzik ekranlarında ve Kuzey Irak’ta yayın hayatını sürdüren Türkmeneli Tv ile aynı anda izleyicisiyle buluşuyor. 

Paylaş