Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nurullah/public_html/baglan.php on line 6
Bugün ki Ziyaretçi Sayısı : 3394 Toplam Ziyaretçi :
Akçayır, yeni albümünü gazetecilere tanıttı
Erzurumlu ses sanatçısı Nurullah Akçayır yeni albümünün tanıtımı için gazetecilerle bir araya geldi. “Bir Şehir Var Yaylada” isimli albümünün tanıtımını yapan Akçayır, Kış Oyunları Festivalinde 5 bin adet albümünü ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtacağını belirtti.

Yeni albümünün tanıtımı için basın mensupları ile bir araya gelen ses sanatçısı Nurullah Akçayır çaldığı saz eşliğinde yeni albümünün tanıtımını yaptı. Sanat hayatının 30’uncu yılını yeni çıkardığı “Bir Şehir Var Yaylada” isimli albümü ile kutlayan Akçayır “Nasipse mensubu olmanın gururunu taşıdığım, bu coğrafyaya, yani memleketim Erzurum’a ahde vefa olarak adlandırdığım “Bir Şehir Var Yaylada” isimli albüm birkaç gün içinde sevenlerimle buluşacak” diye konuştu.

Erzurumlu İş adamı Ahmet Karadayı’nın sponsorluğunda çıkardığı albümünde Erzurum’u kendi sesi ile en iyi şekilde tanıtmaya çalıştığını belirten Akçayır “İstedim ki yeni gelen kuşak Erzurum türkülerini benimsesin, taşısın, paylaşsın ve onlarla kalıcı olsun, onlarla sonraki kuşaklara aktarılsın” diye konuştu.

Paylaş